Ez a három árbocos teljes egészében házilag készült,nincs benne gyári darab egy sem.
Majd 2m hosszú és 1,70m magas.
Ha valakit érdekel,írjon a gyuri43@datatrans.hu címre.
Bármilyen felvilágosítással szívesen szolgálok.
A "MONA" már a harmadik ilyen,nagyméretű vitorlás hajóm.Az első "FANTASY" jelenleg a Balatonalmádiban lévő RAMADA,volt "AURORA" hotel uszodáját díszíti,a második:"EVITA",tudomásom szerint B.füreden,a vitorlás kikötőben van.A "MONA" pedig vevőre vár.Ha érdekel,írj.De egyéb,modell hajó építéssel kapcsolatos kérdésre is válaszolok.