Fantasy

Fantasy
Az első hajóm

Rendszeres olvasók

2015. augusztus 20., csütörtök

Vitorlás hajó

2013. május 17., péntek



Mona immár az új "lakóhelyén" a Kanári szigeteken,Tenerifén

2009. február 10., kedd

Evita


"Ő" volt a második.Jelenleg Balatonfűzfőn "pihen" a Marina-vitorláskikötőben.
Amikor indítottam ezt a blog-ot,először csak a kíváncsiság vezérelt - ki,mikor fog rátalálni.Nos,csalódnom kellet,a nagy-nagy világhálón egyedül vagyok.Még senki nem járt erre.

2009. január 12., hétfő

Mona, a házilag készült háromárbócos

Ez a harmadik ilyen nagy vitorlás hajóm,(majd 2m hosszú) amit készítettem.Két év munkája van
benne.Minden házilag,kézi munkával készült.
Ha érdekel, írj! Biztos lehetsz benne, hogy válaszolok.