Ez a harmadik ilyen nagy vitorlás hajóm,(majd 2m hosszú) amit készítettem.Két év munkája van
benne.Minden házilag,kézi munkával készült.
Ha érdekel, írj! Biztos lehetsz benne, hogy válaszolok.
2009. január 12., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)