Ez a harmadik ilyen nagy vitorlás hajóm,(majd 2m hosszú) amit készítettem.Két év munkája van
benne.Minden házilag,kézi munkával készült.
Ha érdekel, írj! Biztos lehetsz benne, hogy válaszolok.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Ez a három árbocos teljes egészében házilag készült,nincs benne gyári darab egy sem. Majd 2m hosszú és 1,70m magas. Ha valakit érdekel,írjon a gyuri43@datatrans.hu címre. Bármilyen felvilágosítással szívesen szolgálok.
Eladó a hajó? Ha igen mennyiért?
VálaszTörlésSikerült megnyitni.A hajó ára:150000.-Ft-nál kezdődik
VálaszTörlés