
"Ő" volt a második.Jelenleg Balatonfűzfőn "pihen" a Marina-vitorláskikötőben.
Ez a három árbocos teljes egészében házilag készült,nincs benne gyári darab egy sem. Majd 2m hosszú és 1,70m magas. Ha valakit érdekel,írjon a gyuri43@datatrans.hu címre. Bármilyen felvilágosítással szívesen szolgálok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése